27.05.2024 07:00
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

ТОВ «Авакс Проф» – серед лауреатів благодійного проекту «Людина року – Меценат року»

Цього року ТОВ «Авакс Проф» було відзначене поряд з іншими лауреатами традиційного публічного благодійного проекту «Людина року – Меценат року». Як розповідає директор товариства Наталія Грохола, беручи участь у проекті впродовж останніх років, у підприємстві не мали на меті отримання відзнак чи якоїсь публічної слави.

  • Наше підприємство від 2014 року бере участь у благодійній програмі «Зірка мецената». Цьогоріч нас вперше запросили на відзначення у номінаціях «Благодійник року» та «Підприємство року». Для нас великою приємністю, і такою ж великою несподіванкою стало те, що наше підприємство є одним із відзначених за участь у проекті. Мені було надзвичайно приємно у рамках заходу побачити наших однодумців, серед яких є представники і більших, і менших підприємств. Це надихає, адже приходить усвідомлення того, що наша справа недаремна, у нас є спільники, і що люди, які опинилися в складних умовах – не самотні. Ми не прагнули ні слави, ні піару, беручи участь у проекті, однак, дійсно переповнює радість від того, що наше підприємство є у переліку меценатів, – розповідає Наталя Грохола. – Ми усвідомлюємо, що наш внесок – це «крапля в морі», але такі перемоги справді додають наснаги. Це не медалька, яку повісив і забув про неї. Для мене наша відзнака – це нагадування про те, що не можна зупинятися, що потрібно долучатися до таких проектів і надавати посильну допомогу потребуючим. Якщо ми допомогли комусь хоча б трішечки, то все недаремно.

Як розповіла пані Наталя, грошові внески, які надає товариство у рамках участі в проекті, передаються на лікування діткам із онко- та кардіозахворюваннями. Потім організатори проекту інформують про те, кому ці кошти допомогли впродовж певного періоду. Втім, хизуватися цим у ТОВ «Авакс Проф» не хочуть . Тут вважають, що допомагати потрібно мовчки і робитимуть це надалі не для подальших перемог, а за покликом серця.