15.06.2024 01:50
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Тернополяни радіють реконструкції бульвару Дмитра Вишневецького

olgaУ активній фазі перебувають роботи з капремонту бульвару Дмитра Вишневецького. Працівники здійснюють роботи із облаштування пішохідної зони та підготовчі роботи для встановлення зовнішнього освітлення вздовж тротуарів. Проектом реконструкції передбачене облаштування на бульварі фонтану, відтак цього тижня розпочалися роботи із безпосереднього будівництва водограю. Мешканці щиро радіють змінам і зовсім не зважають на незручності, спричинені капремонтом.

Пані Оля, яка гуляє неподалік епіцентру проведення ремонтних робіт із маленьким  синочком Богданчиком, щиро радіє змінам, які спостерігає кожного дня.

– Я дуже щаслива, що тут роблять ремонт. Незабаром це місце перетвориться на чудове місце відпочинку, де можна буде спокійно гуляти з дітьми. З більшими дітками мами їздять в парк Національного відродження або в центр, а з малою дитиною далеко не зайдеш. Іноді ходимо прогулюватися на шкільний стадіон, але там більші діти грають футбол, там доволі гамірно. Ми знаємо, що тут будуть затишні алеї, дитячий майданчик, фонтан, а яка мама не мріє про таке?, – каже вона.

Слова пані Олі підхоплює пані Галина, яка також спостерігає за роботою на бульварі.

– Багато робіт проводиться по всьому місту, за моєї пам’яті – такого не було дуже давно. Я хочу щиро galynaподякувати міському голові з його роботу, за те, що місто за його каденції знову продовжило свій розвиток, і за те, що врешті розпочалися роботи із ремонту бульвару Дмитра Вишневецького. Я за своє життя наслухалася багато обіцянок. А зараз ми спостерігаємо за активною роботою у кожному куточку міста. Тому я всім раджу не вірити передвиборчим обіцянкам, а просто оцінити масштаб здійснених робіт за каденції діючого мера і не піддаватися на провокації його опонентів.

Нагадуємо, що проект реконструкції бульвару передбачає облаштування пішохідних доріжок до прилеглих до бульвару Дмитра Вишневецького будинків (вул. Вишневецького, 3,  5, 7, та Вишневецького, 2, 4 з виходом на вул. Симоненка, вул. Курбаса, 4, 6, вул. Симоненка, 3, 5. Відремонтують також асфальтобетонне покриття двору будинку на вул. Морозенка, 1 із продовженням тротуару на вул. Морозенка.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР