20.07.2024 19:15
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Тернопільська міська рада допоможе вирішити проблемні питання ОСББ

gol_osbb (3)Як ми вже повідомляли, нещодавно фахівці управління житлово-комунального господарства відповіли на запитання голів ОСББ м. Тернопіль у рамках спільної наради міського голови Сергія Надала та представників ОСББ м. Тернополя, яка відбулася четвертого лютого у сесійній залі міської ради.

Чимало уваги під час зустрічі приділили Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” яким передбачено, що у разі якщо протягом одного року з дати набрання чинності цим Законом (до 01 липня 2016року) співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

Як ми вже писали,  тернополяни до 1 липня 2016 року мають обрати управителя для свого будинку.

Окрім того, у місті розроблять методичні рекомендації покрокової процедури створення ОСББ для інших об’єднань тернополян, які готові брати відповідальність за утримання власних будинків.

Як відзначив керівник громадської спілки «Рада голів ОСББ», депутат міськради Сергій Лупак, під час зустрічі представники об’єднань співвласників багатоповерхових будинків отримали відповідь на актуальні питання.

«Переконані, що такі зустрічі відбуватимуться періодично і саме так тернополяни зможуть ефективніше здійснювати управління багатоповерховим будинком», – зазначив Сергій Лупак.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР