01.03.2024 06:24
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Тернопіль продовжує виконувати зобов’язання, передбачені Угодою Мерів

8-9 вересня 2015р. у м. Кам’янці – Подільському в рамках проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» відбулась друга навчальна сесія для міст учасників Угоди Мерів. На даному заході м. Тернопіль представляли працівники сектору з питань енергозабезпечення, відділу благоустрою та екології, управління освіти і науки, управління транспорту, комунікацій та зв’язку, а також представники КП ТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» та КП «Тернопільводоканал».

У процесі даної навчальної сесії обговорювались експертні звіти Західноукраїнського регіонального навчального центру та ПЕФ «ОптімЕнерго», які допомагають м. Тернополю реалізувати План дій зі сталого енергетичного розвитку міста Тернопіль до 2020 року. Вивчались також питання реалізації енергоефективних проектів в житлових та громадських будівлях, у секторі вуличного освітлення, транспорту, переробки ТПВ, теплопостачання, водопостачання, тощо.

Учасники мали також змогу поділитись досвідом реалізації енергоощадних проектів із представниками м. Рівне та Кам’янця-Подільського.

За результати даного тренінгу було визначено ряд заходів, які мають допомогти містам учасникам Угоди Мерів до 2020р. скоротити викиди СО2 та збільшити використання відновлювальних джерел енергії на 20%.