22.07.2024 14:13
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Тернопіль отримав “срібло” за чистоту

unnamed-1Українці назвали найчистіше місто країни у рамках проекту «Ідеальне місто», під час якого понад 33 тисячі українських користувачів OLX оцінило рівень життя в обласних центрах країни. Учасники опитування виставляли бали від одного до семи за десятьма критеріїв, зокрема розвиненістю інфраструктури, безпекою та привітністю городян. Отриманий рейтинг став справді народним, тоді як більшість аналогічних досліджень ґрунтується на думці експертів.

Найчистішим на думку опитаних є місто Вінниця, а “срібло” з відривом всього в 1% отримав Тернопіль. До слова, тернополяни найвище за інших оцінили чистоту повітря у своєму місті. Лідерство за цим показником (5,3 бали) Тернопіль розділив з Вінницею і Чернівцями. За чистоту Тернопіль отримав 5,1 бала, а от роботу комунальних служб оцінили у 3,9 бали. Найбільше українці критикували саме останню позицію, але на фоні інших міст результат роботи тернопільських комунальників оцінений доволі високо.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський з гордістю зазначає, що таке досягнення – це наслідок колективної праці жителів Тернополя та комунальників.

– Те, що Тернопіль визнали найчистішим містом (розрив лише в один відсоток дає мені право так висловитися), це заслуга не однієї людини чи працівників комунальної галузі. Це заслуга кожного тернополянина, який не кинув недопалок чи сміття на тротуар. Нехай це срібна медаль, але вона належить нам всім. Тому я вітаю усіх тернополян з цією перемогою, щиро пишаюся тим, що наше місто розвивається і стає кращим, – зазначив Олег Соколовський.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР