30.11.2023 16:14
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Тернопіль отримав екскаватор та технічне обладнання від міжнародних партнерів у рамках Проєкту енергетичної безпеки України

Нещодавно Тернопіль отримав міжнародну технічну допомогу в рамках Проєкту енергетичної безпеки України, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку «USAID».

Для потреб міста з-за кордону передано екскаватор компанії JCB (Англія) для швидкої ліквідації можливих аварій на теплових мережах системи централізованого теплопостачання міста. Окрім того, передано також труби й з’єднувальні частини трубопроводів для об’єднання локальних районних теплових мереж найбільших котелень Тернополя у єдину систему централізованого теплопостачання.

У КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» зазначають, вказане об’єднання локальних районних теплових мереж дозволить забезпечити безперебійне постачання теплової енергії до споживачів та надасть можливість доставляти теплову енергію від джерел, які використовують альтернативні місцеві види палива, до 93% споживачів системи централізованого теплопостачання міста.

Також у випадках непередбачуваного аварійного припинення постачання природного газу можливо буде забезпечити неперервне постачання теплової енергії до об’єктів критичної інфраструктури міста (медичних установ, закладів освіти тощо).