27.05.2024 07:20
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Світлодіодні світильники встановили працівники ПП “Вікторія -М”

Світлодіодні світильники встановили працівники ПП “Вікторія -М”  у будинку на вулиці Морозенка, 7. Роботи виконані у  першому, другому та третьому під’їздах багатоповерхівки. Новенькі світильники  оснащені детектором руху.

Рухомий об’єкт в контрольованій зоні змушує датчик перейти в режим тривоги, зібравши електричну ланцюг контактом реле. Коли рух припиняється, після закінчення часу контакт розмикається, і лампа гасне, після чого датчик повертається в режим очікування. Це означає, що світло вмикається, коли наближається мешканець, і вимикається, коли той проходить повз.

Встановлення датчиків, реле та нових світильників є вагомим видатком,  однак  він є виправданим, адже таке устаткування допоможе заощаджувати в умовах постійного здорожчання електроенергії. Крім того, лампи розжарення, на жаль, станом на сьогоднішній день не є якісними, відтак постійно перегорають, створюючи незручності мешканцям. Відтак використання освітлення із датчиком руху є оптимальним варіантом вирішення проблем із  неякісним освітленням при входах  до під’їздів багатоповерхівок.

Як сумно констактувати, але тернополяни часто крадуть світильники. Приміром, нта не пройшло і трьох днів, як два елементи освітлення, облаштовані працівникам ПП “Вікторія – М”,  були викрадені недобросовісними жителями будинку на вулиці Курбаса, 4.   Просимо тернополян не бути байдужими до подібних дій, адже це крадіжка не у обслуговуючого підприємства, а у самих жителів багатоповерхівки. Відтак просимо не зволікаючи звертатися до правоохоронних органів тих, хто є свідком схожих дій зловмисників.

Нагадаємо, що підприємства, які обслуговують житловий фонд та прибудинкові території вже не перший рік намагаються замінити звичайні лампи розжарення у тернопільських багатоповерхівках на енергозберігаючі. У деяких будинках така діяльність є доволі ефективною, та у більшості випадків, на жаль, унаслідок крадіжок світлодіодні світильники  швидко зникають. Приміром, ми вже писали про те, як тернополяни вкрали експерементальні світлодіодні світильники.

Тернопіль житлово-комунальний