25.06.2024 16:29
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Сума перерахунків за теплопостачання у грудні буде надіслана споживачам у січні

Як ми вже повідомляли, аварійні бригади КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» здійснили  ремонтні роботи у внутршньобудинкових мережах окремих будинків, зокрема, провели реконструкцію вузлів регулювання у першому, другому та третьому під’їздах будинку на вулиці Галицькій, 52.

Для жителів квартир із даного будинку, які офіційно звернулися до КП “Тернопільміськтеплокомуненрго”, було здійснено перевірку  якості надання послуг, у відповідності до результатів якої тепер проводяться перерахунки згідно Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630. Зазначимо, що перерахунок відбувається в рахунку за місяць, на який припадає дата закриття скарги. Згідно узагальненої інформації всі скарги по Галицькій, 52 вже у грудні закриті. Тому сума перерахунку буде зазначена в квитанції за грудень, яку споживачі отримають у січні.

Нагадаємо, що вимогами Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, визначено, що послуги повинні відповідати:

* з централізованого постачання холодної та гарячої води – вимогам щодо якості і тиску води, температури гарячої води, а також розрахунковим нормам витрати води у точці розбору;

* з централізованого опалення – нормативній температурі повітря у приміщеннях квартири (будинку садибного типу) за умови їх утеплення споживачами та вжиття власником (балансоутримувачем) будинку та/або виконавцем заходів до утеплення місць загального користування будинку.

КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”