24.02.2024 23:35
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Спецтехніка впродовж ночі здійснювала механізоване підмітання та посипання доріг і тротуарів

Зважаючи на прогноз погоди щодо погіршення погодних умов, а саме опадів у вигляді дощу та мінусові температури, спецтехніка розпочала працювати у нічну пору доби задля попередження утворення льодової кірки на дорогах та тротуарах.

До утримання вулично-дорожньої мережі було залучено 21 одиницю спеціалізованої техніки, яка працювала у Тернопільській громаді.

Сім одиниць техніки  ТзОВ «Техно-Буд-Центр» виконували  механізоване  посипання доріг, три одиниці – посипання тротуарів і пішохідних зон тракторами з навісним обладнанням. Ще шість одиниць техніки виконували механізоване підмітання тротуарів щітками у центральній частині міста та мікрорайоні Новий Світ, масивах «Сонячний» і «Східний», Промисловому районі і районі Старого Парку, Березовиці, Кутківцях, Пронятині, а також на Об’їзній дорозі Тернополя та у селах міської територіальної громади.

Дві одиниці спецтранспорту ТМШРБ «Міськшляхрембуд» проводили механізоване посипання проїзних частин, ще три одиниці техніки здійснювали механізоване підмітання тротуарів щітками у  мікрорайоні «Дружба».

За прибирання прибудинкових територій і міжквартальних проїздів відповідальні управителі житлового фонду в місті. Тож звертаємося до представників управительських компаній та ОСББ з проханням забезпечити належне очищення дворів і проїздів.

Фото з адресами, де неналежно прибирають сніг, мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером – 067 447 32 78.