27.05.2024 12:28
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Ще до одного медичного закладу у Тернополі почали подачу теплоносія

У зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та відповідними зверненнями керівництва медичних закладів Тернополя до КП ТМТКЕ, у Тернополі розпочато подачу теплоносія.

Тепло постачається лише до закладів охорони здоров’я Тернополя («Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради, КНП «Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини» ТОР та КНП пологовий будинок  «Тернопільська комунальна міська лікарня №2»).

А сьогодні, 26 вересня 2022 року, до КП ТМТКЕ звернулася дирекція КНП “Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня” щодо подачі теплоносія у заклад.

Дані заклади отримують теплоносій від джерела теплової енергії, яке працює на альтернативних видах палива.

Дані заклади звернулися із листами про те, що готові здійснювати оплату за надану послугу. Реалізувати заходи із подачі опалення можливо завдяки тому, що реконструйовану котельню на вулиці Романа Купчинського було переведено на альтернативні види палива, тобто теплопостачання здійснюється без використання газу.

У помешкання тернополян тепло розпочне надходити тоді, коли впродовж трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становитиме +8ºС або нижче.

КП ТМТКЕ