13.04.2024 17:58
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Розпочався капремонт асфальтобетонного покриття на вул. Живова

zhyvova (1)Розпочалися ремонтні роботи по заміні верхнього шару асфальтобетонного покриття на вул. Живова від виїзду з автовокзалу до перехрестя з вул. Оболоня.

Працівники підрядної організації здійснюють підготовчі роботи до облаштування асфальтобетонного покриття та проводять роботи з влаштування дощової каналізації. Напередодні було здійснено підготовчі роботи до облаштування зливової каналізації по провулку Липовому з відведенням дощових стоків.

zhyvova (2)

на вул. Живова та зливової каналізації по вул. Липовій. У зв’язку із проведенням ремонтних робіт на вул. Живова, громадський транспорт працюватиме з деякими змінами в проходженні маршрутів, а саме:

Тролейбусні маршрути:

№3 В зв’язку з відсутністю можливості розвороту, після 9:00 год. функціонувати не буде
№5 Від масиву “Дружба” маршрут проходитиме вул. Руською, Пирогова, Гоголя, без заїзду на вул. Живова.
№№ 8 та 9 Виконуватимуть рейси до зупинки “Облфілармонія”, без заїзду на вул. Шептицького, Живова.

Автобусні маршрути:

№№ 6, 7, 13, 14, 17, 20, 22, 23, 29, 36 Від вул. Руської проходитимуть вул. Острозького, Живова, до перехрестя з вул. Оболоня, розворот в районі вказаного перехрестя та здійснення зупинки для посадки пасажирів в районі зупинки “Вул. Стадникової”. Далі по маршруту.
№№ 2 , 12, 28, 28А Від масиву “Дружба” вул. Руською, Острозького, Живова до перехрестя з вул. Оболоня, розворот в районі вказаного перехрестя та здійснення зупинки для посадки пасажирів в районі зупинки “Вул. Стадникової”. Далі по маршруту.
№№ 5, 31 Від масиву “Дружба” до вул. Микулинецької – вулицями Руською, Острозького, без заїзду на вул. Живова.