21.07.2024 17:24
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Роздруківку нарахувань від КП «Тернопільводоканал» можна побачити у електронному кабінеті EPS

Дуже часто тернополяни звертаються з проханням обґрунтувати нарахування від КП «Тернопільводоканал».

В електронному кабінеті споживачі бачать лише кінцеву суму, а її складові – лише у роздрукованому варіанті, який приносять у поштові скриньки.

Відтепер для зручності споживачів у електронному кабінеті EPS фахівці ПП «Укрспецінформ» передбачили можливість переглянути повну виписку. Як розповідає директор підприємства Михайло Шидлівський, щоб скористатися послугою, потрібно просто натиснути на графу «Вода» у розділі поточних нарахувань в електронному кабінеті EPS. Перейшовши на наступну сторінку, споживач побачить свій рахунок за минулий місяць, точнісінько такий, як надсилають у роздрукованому вигляді в скриньку.

Непорозуміння у нарахуваннях за спожиту воду виникають тоді, коли будинку є різниця між сумою поданих мешканцями показників і даними загальнобудинкового лічильника. Цей небаланс розподіляють між усіма абонентами, пропорційно до споживання.  Тобто абоненти оплачують не лише за спожиті куби за показами лічильника, але й за небаланс.  Причини небалансу можуть бути різні, пояснюють у RП «Тернопільводоканал», зокрема – заниження показників споживання окремими мешканцями.

Тернопіль житлово-комунальний