02.12.2024 09:17
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Роботи з облаштування рокарію у Тернополі майже завершені

kamin (5)Як ми вже повідомляли, облаштувати рокарій або, як називають його по-іншому – «Сад каменю», поблизу Тернопільського замку, взявся громадський активіст Олександр Башта. Він звернувся до управління житлово-комунального господарства з пропозицією доглядати за тернопільським «Садом каменю». Активіст навіть відшукав мецената, який погодився профінансувати придбання необхідних матеріалів для того, щоб «Сад каменю» мав по-справжньому благородний вигляд.

Як розповів пан Олександр, роботи вже майже завершені, щоправда, лише на одному із трьох секторів.

  • Тепер я очікую тернополян, які готові долучитися до продовження робіт фінансово та фізично, бо, зізнаюся, фізично здійснити ці роботи мені було непросто. Однак основною проблемою залишається фінансова сторона, адже облаштування рокарію – справа дороговартісна. Я вважаю, що роботу потрібно продовжити, придбавши необхідні матеріали для облагородження двох секторів, яких не торкнулися зміни. Тому зараз шукаю меценатів, які могли б долучитися, а також радий буду і тернополянам, які можуть допомогти своєю працею.

 

Підтримує пана Олександра і заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський.

  • Сад із таким покриттям у Тернополі – єдиний, – каже він. – Було б чудово, якби він був довершеним, і я вірю, що знайдуться ентузіасти, які долучаться до цієї роботи. Я щиро радію, що є такі люди, як Олександр Башта, який проявив ініціативу, не маючи жодної підтримки. Його цілеспрямованість вкотре довела, що, маючи лише велике бажання, можна втілити в життя що завгодно. Також його діяльність я вважаю проявом справжнього патріотизму, адже здебільшого людям притаманно очікувати виконання певних дій від когось, а докласти власні зусилля, на жаль, готові не всі.

Нагадуємо, що для облаштування рокарію, необхідно застелити ділянки спеціальним геотекстильним волокном, а зверху – базальтовим каменем. Основну складову – спеціальні камені, – було завезено близько десяти років тому із Закарпаття.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР