17.06.2024 19:27
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Ремонти на умовах співфінансування проведуть ще у семи багатоповерхових будинках Тернополя

1 листопада на засіданні виконавчого комітету міської ради внесено зміни в рішення виконавчого комітету від 24.05.2023 № 561 «Про затвердження титульного списку ремонту житлового фонду на умовах співфінансування на території Тернопільської міської територіальної громади на 2023 рік». Рішення прийнято з метою виконання та оплати робіт з ремонту житлового фонду на умовах співфінансування за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету.

Зокрема, титульний список, де проведуть капітальний ремонт інженерних мереж доповнено такими адресами: вул. Івана Підкови, 6, вул. Торговиця, 37, вул. Київська, 6-Б, вул. Степана Будного, 20, вул. Володимира Великого, 10.

Капітальний ремонт ліфтів та інші роботи капітального характеру будуть проведені у будинках на бульв. Дмитра Вишневецького, 3, вул. Текстильна, 10.

Загалом у Тернополі до проведення ремонтів у житловому фонді на умовах співфінансування долучилися 38 житлових багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, що у  багатоквартирних будинках Тернополя на умовах співфінансування можна провести ремонт житлового фонду. Детальніше ознайомитися з можливостями можна тут.