25.07.2024 22:35
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Прибиральниця Марія Боднар просить у тернополян, щоб не кидали мішки з сміттям на голову

bodnar_mariyaМарія Боднар вже тринадцять років працює прибиральником у ПП «Загребелля». Розповідає, що відшукати позитивні моменти у роботі прибиральника – непросто. Однак вони є, і, як не дивно звучить, це – спілкування з людьми.

  • Бог дав здатність працювати, дав силу ходити, тому щоранку встаю і роблю. Тільки одне прошу: люди, не кидайте сміття на голови! Часто мішки з сміттям летять з вікон багатоповерхівок, а це – неповага не тільки до мене, але й до своїх сусідів. А ще раджу усім спробувати себе у роботі прибиральника, але прибирати не свою територію, а сусідську. Найважче в час збору листя та прибирання снігу – тоді поняття «робочий час» просто відсутнє, адже робота не закінчується.

Неодноразово ми писали про те, що тернополяни не надто бережуть чистоту, яку намагаються навести двірники на прибудинкових територіях та в багатоповерхівках. А виявляється, що ця робота ще й небезпечна. За словами пані Марії бували випадки. Коли на роботу доводилося виходити вдвох або втрьох, щоб захиститися від агресії розклеювальників оголошень.

Пані Марія, попри складнощі в роботі, не опускає рук. Хоч буває важко і фізично, і морально, вона переконана: людина не має права критикувати роботу, яку виконує. Вона перконана, що варто цінувати те, що є, тому дякує усім тернополянам, які живуть у домах, де вона прибирає, а також своєму колективу, з яким вже стільки років ділить свої проблеми та радості.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР