24.07.2024 10:09
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Працівники ПП «Східний масив» здійснили ремонт-відновлення підпірної стіни на Руській, 19

shody (2)Працівники ПП «Східний масив» здійснили ремонт-відновлення підпірної стіни у сквері за адресою вул. Руська,19, де днями підприємці мали намір самовільно облаштувати кіоск.
Нагдаємо, що у суботу, 20 грудня, у дворі дому за адресою вул. Руська, 19, почалися роботи із облаштування каркасу для малої архітектурної форми. На місце події терміново прибув директор ПП «Східний масив», яке обслуговує дану територію, разом із представниками муніципальної поліції. Після інформування начальником управління муніципальної поліції Сергієм Волковим міського голови, Сергій Надал доручив негайно припинити роботу із монтажу кіоска до повного вивчення законності дій підприємця. Однак той не дослухався до припису муніципальної поліції і продовжив роботи із встановлення конструкції.
Проблема виникла тому, що, відповідно до технічної документації, було передбачено встановити кіоск на вул. Валовій, а роботи почали здійснювати на прибудинковій території будинку вул. Руська, 19.
Вже у вівторок невідомими у балаклавах конструкцію було демонтовано. Після демонтажу конструкції підпірну стінку було оперативно відновлено працівниками ПП «Східний масив».
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР