23.04.2024 07:27
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Працівники ПП “Благоустрій” встановлюють світильники з датчиком руху

Світлодіодні світильники з детектором руху облаштовують працівники ПП “Благоустрій”. Зокрема встановлення світильників з датчиком руху у першому під’їзді будинку на вулиці Київська, 8 взамін викрадених. Правопорушником було відшкодовано збитки підприємству, а саме було закуплено нові світильники які і встановили.

Рухомий об’єкт в контрольованій зоні змушує датчик перейти в режим тривоги, зібравши електричну ланцюг контактом реле. Коли рух припиняється, після закінчення часу контакт розмикається, і лампа гасне, після чого датчик повертається в режим очікування. Це означає, що світло вмикається, коли наближається мешканець, і вимикається, коли той проходить повз.

Встановлення датчиків, реле та нових світильників є вагомим видатком,  однак  він є виправданим, адже таке устаткування допоможе заощаджувати в умовах постійного здорожчання електроенергії. Крім того, лампи розжарення, на жаль, станом на сьогоднішній день не є якісними, відтак постійно перегорають, створюючи незручності мешканцям. Відтак використання освітлення із датчиком руху є оптимальним варіантом вирішення проблем із  неякісним освітленням при входах  до під’їздів багатоповерхівок.

Тернопіль житлово-комунальний