23.05.2024 02:10
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Працівники підрядної організації відновлюють покриття у міжквартальному проїзді на вул. Чернівецька, 52-58

Сприятливі погодні умови дозволяють проводити активні ремонти дорожнього покриття та відновлювати прибудинкові території й міжквартальні проїзди у Тернополі.

Зокрема, цими днями працівники підрядної організації відновлюють покриття у міжквартальному проїзді на вул. Чернівецька, 52-58. Тут уже демонтували старі бордюри та влаштували нові. Наразі проводяться підготовчі роботи для влаштування асфальтобетонного покриття проїзду.

Міський голова Сергій Надал під час традиційного ранкового об’їзду оглянув стан виконання робіт на цьому об’єкті та зустрівся з мешканцями прилеглих будинків. Під час зустрічі обговорили питання ремонту та благоустрою прибудинкових територій та міжквартальних проїздів. Зокрема, враховано побажання жителів та до переліку запланованих ремонтів внесено наступні адреси: вул. Чернівецька, 60-62,  44-А, 52, 58.

До слова, проводяться роботи з відновлення покриття у міжквартальних проїздах та на прибудинкових територіях: вул. Євгена Коновальця, 18; вул. Соломії Крушельницької, 1А; просп. Степана Бандери, 72; вул. Лесі Українки, 8. Впорядковується пішохідна доріжка та сходовий марш на вул. Богдана Лепкого, 5.