03.03.2024 03:45
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Понад 30 одиниць снігоочисної техніки проводили механізоване очищення доріг та тротуарів у Тернополі цієї ночі

Температура повітря у нічну пору доби помітно знизилася, а опади у вигляді снігу продовжуються. З метою належного утримання шляхово-мостового господарства, безперешкодного проїзду транспорту цієї ночі на дорогах Тернопільської громади працювала 31 снігоочисна машина.

Так, у центральній частині міста та інших мікрорайонах міста проводилось механізоване посипання і прогортання проїзних частин піскорозкидачами, підмітання тракторними щітками і бобкатами тротуарів та пішохідних зон, прогортання і посипання тротуарів тракторами із навісним посипальним обладнанням.

У зв’язку і з прогнозованими опадами снігоочисна техніка продовжує роботу на магістральних та інших проїзних вулицях міста. Тож просимо тернополян та гостей міста не залишати автомобілі на узбіччях доріг, аби не заважати процесу очищення вулично-дорожньої мережі міста від снігу.

Мешканці можуть дізнатись інформацію про виконавців робіт з утримання шляхово-мостового господарства м. Тернополя на інтерактивній карті відповідальності за зимове утримання міста 2023-2024рр.

Додамо, при виявленні дворів, під’їздів до них чи інших території, що неналежно очищені від снігу, мешканці Тернополя можуть повідомляти на Viber муніципальної інспекції за номером +380 067 447 3278, або на «Гарячу лінію» 1580.