22.07.2024 13:59
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Під час загальноміської толоки у Тернополі зібрали близько тисячі пакетів сміття

toloka (1)20 березня у Тернополі відбулася перша загальноміська толока, під час якої працівники міської ради, комунальних підприємств, організацій та небайдужі тернополяни разом вийшли прибирати місто,   а саме – сквери, парки та інші зелені зони.

В результаті проведених робіт під час толоки, у якій взяли участь не менше тисячі осіб,  було очищено зелені зони між вул. Слівенською та вул. Малишка, між вул. Винниченка та Будного, між вул. Текстильною та вул. Фабричною, вулиці Микулинецьку, Кривоноса, Лепкого, Д. Галицького, 15 Квітня, проспекти Злуки та С.Бандери, скверу Миру та парків міста.

Працівники закладів охорони здоров’я впорядковували прилеглі та закріплені території на площі 1,3 га, а навчальних закладів – 17,3 га. Небайдужі тернополяни прибрали території міських кладовищ на вул. Микулинецькій та біля с. Підгороднє, а також впорядковували на цій території пам’ятки та меморіальні комплекси.

Працівники ТзОВ «ТерКомуналСервіс» цього дня очищали прибордюрні ділянки проїзної частини вулиць та організували вивезення відходів, які були зібрані під час толоки, а це – близько тисячі поліетиленових пакетів сміття.

Нагадаємо, що толока відбулася у рамках двомісячника благоустрою. Наступний такий захід відбудеться 3 квітня.