21.06.2024 12:54
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

«Парк Здоров’я» відкривали з оркестром

park (25)Сьогодні, 26 серпня, відбулося урочисте відкриття «Парку Здоров’я», облаштування якого розпочалося у межах  регіонально-ландшафтного парку «Загребелля».

Участь у відкритті парку взяв міський голова Сергій Надал. Священослужителі освятили вхід у парк та його нові алеї, а тернополяни, які завітали на відкриття, під супровід «Оркестри Волі», взялися досліджувати облагороджену місцину. Дітлахи тим часом облюбували новенький дитячий майданчик.

Нагадуємо, що наразі здійснені роботи першого етапу облаштування «Парку Здоров’я». Тут облаштували доріжки фiгypними eлeмeнтaми мoщeння, попередньо видаливши велику кількість самосівів та здійснивши благоустрій території. При вході встановили дepeв’янy apкy та кіоски, де можна придбати воду та морозиво та облаштували дитячий майданчик, встановили урни для сміття, лавки для відпочинку та велопарковки. У наступні роки роботи із облаштування парку продовжаться. Тут встановлять тренажери під відкритим небом, облаштують зону для барбекю та оглядову перголу тощо.

Насолодитися перебуванням у парку тернополяни можуть вже сьогодні. Адже тепер ця місцина перетворилася із лісу у парк, відтак не потрібно вже продиратися через хащі чи крокувати болотяною стежкою, щоб дістатися до медичного закладу неподалік. ЗАвдяки проведеним роботам прогулянки тут будуть комфортними і для мешканців ближніх будинків, і для пацієнтів лікарні, розташованої поруч. Також тернополяни зможуть врешті побачити унікальні дерева, які до цього часу “ховалися” у чагарниках: тут росте повноцінний буковий гай, а ще оцтове, коркове та інші цікаві породи дерев. Згодом планується біля унікальних видів дерев встановити спеціальні таблички, які міститимуть інформацію про них.

Що було на місці «Парку Здоров’я» у Тернополі. Фото

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР