18.04.2024 11:39
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Основні рішення, що діятимуть у Тернополі через відключення електроенергії

З метою стабілізації забезпечення електропостачання ВАТ «Тернопільобленерго» відновлює віялові відключення. Наразі діятиме попередньо складений Графік погодинних вимкнень споживачів електричної енергії. Проте є висока ймовірність, що у разі необхідності, вимикатимуть електроенергію і поза зазначеними годинами.

Якщо ваша вулиця повторюється в декількох чергах – не хвилюйтесь, це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків на вашій вулиці. Графік застосовуватиметься виключно за вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго» (вищого оперативного рівня) у разі виникнення необхідності збалансування енергосистеми України.

Вимкнення електропостачання не застосовуватиметься до об’єктів критичної інфраструктури (лікарень, котелень, об’єктів водопостачання, каналізаційно-насосних станцій та інших об’єктів життєзабезпечення).

Просимо зарядити телефони, павербанки, інші гаджети та вимкнути зайві електроприлади. Також звертаємо увагу, що можливі перебої із зв’язком та Інтернетом. Щоб залишатися на зв’язку із рідними та близькими користуйтеся національним роумінгом. Покрокова інструкція підключення роумінгу є тут.