18.07.2024 20:53
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Оплатити за комунальні послуги можна тепер на сайті ПП “Східний масив”

Здійснити онлайн оплату за комунальні послуги можна тепер на сайті ПП “Східний масив”  ввівши свій номер особового рахунку.

Про це повідомив директор підприємства Михайло Дереворіз.

Комунальні платежі за управління будинком, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, електроенергію, домофон, інтернет, зараховуються миттєво, щойно кошти надходять на рахунок отримувача.
При здійснені оплати житлово-комунальних послуг клієнт отримує електронну квитанцію в момент платежу або отриманням на електронну пошту.
Оплата житлово-комунальних послуг через сервіс здійснюється з мінімальною комісією. Крім того, платіж може бути взагалі безкоштовним, якщо це передбачено договором між постачальником послуги й банком.

Оплатити комунальні послуги за допомогою сервісу можна лише протягом 1-2 хвилин, без реєстрації. Але якщо Ви зареєструєтеся в сервісі, Ви отримаєте можливість зберігати шаблони й оплачувати натисканням
лише 1 кнопки через єдину квитанцію. Система буде автоматично спрямовувати Вас на збережені раніше сторінки оплати бажаної послуги, надавати повну історію платежів, зберігати чеки й квитанції.
Також від Вас не вимагатиметься під час чергового сеансу вводити реквізити картки – достатньо буде обрати серед уже збережених!

Розібратися в особливостях онлайн-оплати послуг ЖКГ зможе навіть початківець-користувач Інтернету:

У віконечку справа на цій сторінці вкажіть номер Вашого особового рахунку в підприємстві, що обслуговує Ваш будинок (керуючої компанії) та натисніть кнопку “Перейти до оплати”.
На сторінці, що з’явилася, оберіть назву послуги, за яку бажаєте оплатити.
Уважно звірте усі реквізити оплати, (Ваше прізвище, назву послуги, суму оплати за кожну послугу, номер особового рахунку та інші реквізити).
Ви можете показники лічильників електроенергії, води, газу або заборгованість за іншими послугами. При необхідності, заповніть суму платежу самостійно.
Натисніть «Додати платіж у кошик» для переходу у вікно оплати.
Введіть реквізити Вашої банківської картки: 16-значний номер, строк дії картки та спеціальний код безпеки (3 цифри, вказані на оборотній частині картки).
Зверніть увагу! Сервіс не запитує Ваш особистий пароль від картки. Онлайн-платежі здійснюються безпечно, без ризику крадіжки або втрати Ваших фінансових коштів.

У вікні, що появилося завершіть процедуру натисканням кнопки «Підтвердити», Ви надаєте свою згоду на грошовий переказ – оплата буде здійснена протягом кількох хвилин, а Вас повідомлять про це квитанцією.

east.te.ua