01.03.2024 05:44
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Опалювальний сезон у Тернополі почався без суттєвих проблем

opal_sezonОпалювальний сезон у Тернополі розпочався десятого жовтня.  У відповідності до “Правил технічної експлуатації систем теплопостачання” на технічні роботи фахівцям дається 72 години, відтак, у деяких оселі тепло почало поступати 12 жовтня. Втім, за винятком  локальних проблем, пов’язаних із заповітренням труб та незначних аварій на теплотрасах, опалювальний сезон у Тернополі стартував без суттєвих проблем.

Як зазначив заступник начальника відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР В’ячеслав Мокляк, весь житловий фонд Тернополя на сьогоднішній день з теплом.

Є достатня кількість випадків, де є необхідність втручання фахівців для балансування системи чи розповітрення чи ліквідації якихось незначних пошкоджень на внутрібудинкових мережах.  Котельні працюють з врахуванням температурного режиму, який передбачений нормами і становить 18 градусів для житлових помешкань і 21 – для кутових кімнат. Якщо у вашому помешканні показники від цих норм нижчі, то звертайтесь у ваше обслуговуюче підприємство. У випадку, якщо там проблему не вдасться вирішити, то телефонуйте в управління житлово-комунального господарства або на гарячу лінію міської ради, – зазначає фахівець.

Нагадуємо, що у позаробочий час та у вихідні тернополяни можуть звертатися до аварійно-диспетчерських служб.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР