13.06.2024 04:37
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Новий універсальний спортивний майданчик для ігрових видів спорту відкрили у Тернополі на вул. Київській, 7

1 жовтня у Тернополі на вул. Київській, 7 відбулося урочисте відкриття нового універсального майданчика для ігрових видів спорту. Традиційно, цього дня для наймолодших тернополян були організовані цікаві спортивні естафети та конкурси, учасники яких отримали солодкі подарунки.

«Сьогодні можна привітати мешканців житлового будинку на вул. Київській, 7 та сусідніх будинків з відкриттям ще одного спортивного майданчика для ігрових видів спорту. Важливо відзначити, що об’єднання співвласників багатоквартирних будинків за цією адресою дуже активне і завжди хоче зробити свій двір кращим, – відзначив міський голова Сергій Надал. – Тому наступним етапом буде реалізація Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації всього фасаду будинку. Це проводиться на умовах співфінансування за рахунок коштів з бюджету громади та частково – вкладу мешканців будинку. Завдяки зменшенню споживання теплової енергії платіжки для мешканців стануть меншими» –

Додамо, загалом від початку року у Тернополі з’явилися чотири нових універсальних спортивних майданчики за адресами: вул. Золотогірська, 16 , вул. Київська, 9-11, вул. Генерала Тарнавського, 3 та вул. Київська, 7.