24.06.2024 21:38
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Новорічні ялинки прикрашатимуть усі мікрорайони Тернополя

sh_masyv (22)Новорічні ялинки, прикрашені працівниками обслуговуючих підприємств, встановлять у всіх мікрорайонах Тернополя. Щоправда, цьогоріч локації дещо змінені. Як  зазначив в. о. начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський, деякі зміни у план розташування новорічних красунь були внесені у відповідь на звернення мешканців. Зокрема, тепер головна ялинка мікрорайону “Дружба” буде розташована у сквері Миру, а не біля палацу культури “Березіль”, як це було у попередні роки. Працівниками підприємств було здійснено підготовку одного сегменту скверу для встановлення новорічного деревця, також були видалені гілки та кущі, що були зламані під вагою снігу, який випав ще у листопаді. Встановили зелену красуню і на бульварі Дмитра Вишневецького, реконструкція якого була здійснена у 2015 році.  Як розповідає Олег Сколовський, існує тенденція до того, щоб для створення новорічного настрою не доведеться зрізати ялинок, а прикрашати існуючі деревця.

Отже, загалом у місті урочисто пркрасили шість ялинок: працівники ПП «Дружба сервіс житло 1» – у сквері Миру,

працівники ПП «Східний масив» – на бульварі Данила Галицького, працівники  ПП «Благоустрій» – на вул. Київська, 1, працівники  ЖЕК 13 ЖБК – на вул. Лесі Українки, 8, працівники  ПП «Вікторія М» – на бульварі митра. Вишневецького.

Нагадаємо, що минулого року було оновлено ілюмінацію на головній площі міста та головній ялинці – вона тепер жовто-блакитна. Святковий настрій даруватиме тернополянам і нова ілюмінація на вулицях Валовій та Сагайдачного.
На цих вулицях комунальники використали так званий “метеоритний дощ”, між “краплинами” якого розмістили світлодіодні кулі (на Валовій – білого кольору, а на вулиці Сагайдачного – червоного).
Приємним сюрпризом для тернополян стало оздоблення святковою ілюмінацією фонтану “Сльози Гронського”, що ведуть до Тернопільського ставу.   Засяяли по-новому і водограї на бульварі Тараса Шевченка. Цього року тернополяни отимають на період новорічних свят подарунок у вигляді додаткової ілюмінації у центральній частині міста.

Минулого року працівники обслуговуючих підприємств також прикрашали ялинки на вулицях міста:

Працівники ПП “Дружба-сервіс-житло-1” прикрасили головну ялинку “Дружби”, яка знаходиться поблизу ПК “Березіль”.

Працівники ПМП “СОВР” прикрасили ялинку поблизу будинку на вулиці 15 Квітня

Працівники ЖЕК-13 ЖБК прикрасили ялинку поблизу будинку на вулиці Лесі Українки

Новорічна казка від ПП “Східний масив”

На бульварі Данила Галицького – патріотична ялинка

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР