24.07.2024 08:33
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Недобросовісні мешканці продовжують захаращувати підвальні приміщення

Після того, як обслуговуючі підприємства вже вкотре здійснюють прибирання підвальних приміщень, мешканці продовжують складувати там свої відходи. Традиційно прибирання підвалів здійснюється восени та навесні, але ще у січні тернопільські управителі розпочали прибирання підвальних приміщень для облаштування у них укриттів. На жаль, не всі мешканці розуміють, чому в умовах війни це робиться особливо ретельно. Нагадаємо, у Тернополі продовжуються роботи із облаштування укриттів. Працівники обслуговуючих підприємств продовжують звільняти підвали від мотлоху. Адже тут мешканці складують не лише великогабаритку та будівельні відходи, але й дрібне сміття: пачки з цигарок, пластикові пляшки та стаканчики, пляшки з-під алкоголю тощо. Часто зустрічаються відходи, які тернополяни просто викидають із свого підвалу, а саме – гнила картопля, зіпсована консервація, залишки від поломаних підвальних стелажів тощо. Бачачи, що комунальники так ретельно прибирають підвали, деякі недобросовісні жителі «підкидають» роботи: здійснюють прибирання у своїх комірчинах і повторно виносять мотлох у загальні коридори з надією, що його заберуть.

Наголошуємо, що вивезення власних відходів – цілковита відповідальність жителів. У разі необхідності ви можете звернутися у своє підприємство по допомогу, однак викидаючи у загальні коридори свої речі, ви наражаєте на небезпеку усіх своїх сусідів.

Наголошуємо, що підвальні приміщення не призначені для складування відходів, а обслуговуючі підприємства не повинні вивозити відходи мекшанців. Безпека жителів – у їхніх руках. Представники обслуговуючих підприємств роблять все залежне від себе, але щоденно моніторити стан підвалів та закликати своїх сусідів підтримувати чистоту та порядок там повинні самі жителі. Прибирання здійснене уже в усіх підвалах багатоповерхівок , що обслуговуються керуючими компаніями, та в окремі доводиться повертатися по декілька разів. У підприємство жителі можуть звертатися, якщо є потреба облаштувати додактові лавки для сидіння, завезти питну воду, облаштувати додактове освітлення тощо.

Також інформуємо, що при необхідності представники обслуговуючих підприємств можуть демонтувати перестінки, які збудовані самими мешканцями. Нагадуємо, що у цих приміщеннях має право укритися будь-хто, не лише мешканці того чи іншого будинку, а й люди, яка проходять неподалік під час сигналу повітряної небезпеки. Просимо усіх дотримуватися правил протипожежної та санітарної безпеки та ставитися із розумінням до роботи комунальників!

Тернопіль житлово-комунальний