19.07.2024 11:17
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Найвищий сніговий покрив спостерігався у Тернополі

traktor_shidnuy_masyvЗа даними “Укрзалізниці”, найвищий сніговий покрив спостерігався у Тернополі – 60 см, Шепетівці – 50 см, Жмеринці – 30 см, Львові та  Івано-Франківську – 35 см.

Раніше повідомлялося, що станом на ранок 14 листопада через складні погодні умови сталися затримки в русі близько 30 потягів, половина з них вибилася із графіка більш ніж на півгодини.

“Укрзалізниця” продовжує роботу щодо остаточного введення у графік руху близько 10 поїздів, що пов’язано з погіршенням погодних умов

Таку інформацію надав прес-центр “Укрзалізниці” станом на 5-ту годину вечора 14 листопада.

У відомстві зазначили, що у боротьбі з негодою задіяли понад 5 тисяч залізничників та 13 снігоочисних і снігоприбиральних машин. Таким чином вдалося ліквідувати знеструмлення двох ділянок на території регіональних філій: “Львівська залізниця” та Південно-Західна залізниця”.

“Пасажирські поїзди, як у далекому, так і у приміському сполученнях відправляються за графіком. Наразі скорочується час затримок у дорозі тих поїздів, рух яких було ускладнено через негоду. Продовжується робота щодо остаточного введення у графік руху близько 10 поїздів. Їх максимальний час затримки не превищує 1 години”, – наголосили у прес-центрі.

Синоптики застерігають: складні погодні умови зберігатимуться і найближчими днями