20.06.2024 06:45
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

На вул. Симоненка, 8 мешканка облаштувала клумбу

Уже декілька років поспіль Ольга Балабан, мешканка будинку на вул. Симоненка, 8, доглядає за  клумбою під будинком. Жінка власноруч висаджує та доглядає квіти, для того, аби потішити сусідів, а ще зізнається, що дуже любить поратися біля землі. Саджанці квітів вона купує за власні кошти і дуже дорожить клаптиком землі під своїм вікном. Як зізнається пані Ольга, сусіди її захопленню не заважають, але й не допомагають. А останнім часом почастішали прикрі випадки, коли мешканці на клумбі почали паркувати свій транспорт.

Ольга Балабан звернулася до ДП «Люкс – Житло» ПП «Люкс» із проханням обгородити територію із зеленими насадженнями, на що працівники підприємства оперативно відреагували.

  • Я щиро вдячна підприємству за встановлений парканчик, і, загалом, хочу сказати, що жодних труднощів у спілкуванні з працівниками ніколи не виникало. Часом люди мають скарги, але лінуються звернутися до підприємства і повідомити про проблему, натомість, лише нарікають. Щоразу, коли я зверталася до ДП «Люкс – Житло» ПП «Люкс», мої звернення ніколи не ігнорували, а прохання у межах компетенції підприємства – максимально швидко виконували, – розповідає Ольга Балабан.

До слова, у Тернополі є чимало мешканців, які докладають зусиль, щоб їхній двір був охайним та затишним. приміром Мешканці просп. С. Бандери, 92 змагаються, у кого красивіший під’їзд, а ще Тернопільська пенсіонерка цілий тиждень прикрашала власний під’їзд

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР