21.07.2024 17:26
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

На вул. Шпитальній незабаром облаштують нові тротуари

shpytalna (2)Триває капремонт асфальтобетонного покриття на вул. Шпитальній у Тернополі. Як повідомив заступник директора ПАТ «Тернопільській комбінат по виробництву шляхово-будівельних матеріалів» Валерій Мацнєв, зараз тут вже облаштували двошарову щебеневу основу та встановили новий бордюрний камінь, а згодом заасфальтують. Найближчим часом розпочнуться роботи із облаштування тротуарів.

  • Раніше на Шпитальній був доволі стрімкий спуск, відтак проектувальники передбачили більш плавний ухил дороги у відповідності до діючих будівельних норм для комфортнішого та безпечнішого пересування. Робота тут є специфічною, вона ускладнена тим, що ми не можемо повністю перекрити дорогу для здійснення ремонтних робіт. Адже потрібно дбати про те, щоб постійно була можливість для виїзду та в’їзду швидких та автомобілів мешканців прилеглих будинків. Ми робимо все можливе, щоб організувати безперешкодний під’їзд швидких до приймального відділення, а іноді наші працівники навіть допомагають медикам транспортувати пацієнтів у заклад, – розповідає Валерій Мацнєв.

Затримки у виконанні робіт виникають і через наявність на даній ділянці дороги великої кількості комунікацій, зокрема – кабелів телефонного зв’язку на глибині 70 см та 1 м, що вимагає присутності фахівців «Укртелекому» під час проведення ремонтних робіт.

Також працівники ПАТ «Тернопільській комбінат по виробництву шляхово-будівельних матеріалів» планують оперативно здійснити ремонтні роботи поблизу станції швидкої допомоги на вул. Шпитальній. Робота медичної служби в жодному разі не зупиниться – автомобілі розставлять таким чином, щоб ремонтні роботи не перешкоджали їхньому виїзду на виклики.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР