13.06.2024 04:53
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

На новій дворівневій транспортній розв’язці відкрито проїзд в напрямку від масиву «Східний» до вул. Об’їзної

9 червня на об’їзній дорозі Тернополя, де тривають активні роботи з будівництва нової дворівневої транспортної розв’язки, відкрито для проїзду автотранспорту дві смуги руху в напрямку від масиву «Східний» до вул. Об’їзної і в зворотному напрямку.

«На проїжджій частині влаштовано нижній шар асфальтобетонного покриття та нанесено тимчасову жовту розмітку, тож, щоб дещо розвантажити потік транспорту на об’їзній дорозі Тернополя, уже з 06:00 год. автомобілі можуть проїжджати цими двома полосами, – розповів начальник відділу технагляду Олег Вітик. – Сьогодні продовжуємо будівельні роботи на транспортній розв’язці. Працівники підрядної організації, серед іншого, будуть формувати дорожнє корито та бетонувати підпірну стінку зі сторони с. Великі Гаї і влаштовувати щебенево-піщану суміш на з’їздах зі сторони вул. Гайової».

Прохання до водіїв з розумінням віднестися до тимчасових незручностей через будівництво транспортної розв’язки в двох рівнях та бути уважними і завчасно планувати свій маршрут.