24.07.2024 08:20
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

На нараді при Міністерстві тернопільські тепловики порушили проблему централізованого постачання гарячої води

13 вересня у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва відбулася нарада щодо підготовки міст до опалювального сезону.

Під керівництвом заступника Міністра Едуарда Кругляка представники облдержадміністрацій з усієї України, профільні заступники міських голів та керівники теплокомуненерго обговорювали  фінансовий стан підприємств, які надають населенню послуги централізованого тепло- та водопостачання. Адже сьогодні практично в усіх містах ці підприємства мають величезні заборгованості за газ, а відтак і не можуть, особливо у літній період, постачати гарячу воду населенню.

На нараді заступник міського голови Владислав Стемковський разом з керівником КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрієм Чумаком порушив проблему постачання гарячої води населенню в неопалювальний період через відсутність затверджених на рівні усієї країни нормативних актів. А без них міста не можуть вчасно розраховуватися за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз України» та отримувати ліміти використання газу. Оскільки, при використанні газу без лімітів, газооператори вимагають від комунального підприємства оплату на рівні тарифу комерційних підприємств, що двічі вищий, аніж вартість газу, що закладена у тарифах.

Зазначені нормативні акти розробляються на рівні Міністерства, тому, за результатами обговорення, було прийнято рішення пришвидшити цей процес.