25.07.2024 23:00
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

На Дружби, 7 здійснюють капітальний ремонт асфальто-бетонного покриття двору

Влітку цього року було відремонтовано двори на Дружби,1 та Дружби, 3. Там було здійснено капремонт асфальто-бетонного покриття, а працівники дочірнього підприємства «Фаворит-3» оновили фасади будинків, урни, лавки та дашки над входами у підвали. Також представники підприємства пофарбували наявні дитячі майданчики, а площадки перед входом до під’їздів, які підлягали ремонту, вимостили плиткою.
Зараз капітальний ремонт асфальто-бетонного покриття здійснюють у дворі сьомого будинку на вулиці Дружби. Напередодні капремонту вхідні площадки до під’їздів вимостили плиткою світлого кольору. У ці дні тут здійснюють заміну дашків над входами у підвали (на фото можна побачити, якими вони були до початку робіт). Коли роботи по заміні асфальто-бетонного покриття будуть завершені, ще цього року поблизу дому будуть встановлені лавочки для відпочинку.
Як повідомив Олег Лемега, директор дочірнього підприємства «Фаворит-3», змінювати колір даного будинку не будуть – його просто оновлять.
– У першому та третьому домі ми залишили жовтий колір фасадів, а тут буде рожевий, – розповів він. – Фарбувати фасади дому плануємо вже у 2015 році. Тоді ж буде здійснено і ряд інших робіт: пофарбують наявні дитячі майданчики, здійснять перемощення сходів, а також благоустрій прилеглої території.
За словами Олега Лемеги також виготовлена проектна документація для здійснення капремонту асфальто-бетонного покриття двору Дружби, 9, де роботи продовжаться у 2015 році.
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР