17.06.2024 22:38
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Ліда Бачевська: «Роботою рятуюся від своєї трагедії»

lida_bachevskaТернополяни часто забувають привітатися із людьми, які забезпечують чистоту у їхніх багатоповерхівках та дворах. Та найболючіше те, що люди забувають, про те, що і у працівників є особисте життя, у якому є проблеми, а іноді – трапляються трагедії.

Двірник «Коменерго Тернопіль» Ліда Бачевська місяць тому втратила найдорожче – свого сина. Жінка розповідає, що той помер дуже несподівано від обширного інфаркту. Влітку йому мало виповнитися 35 років.

  • Старший син Ігор зараз перебуває в АТО. Він пережив справжнє пекло у Дебальцево, серце розривалося на шматки, бо не могла нічим йому допомогти. Як і кожна матір, дуже переживала за нього, прокидаючись та лягаючи спати із молитвою на устах. Та серце не підказало, що лиха чекати слід з іншого боку: несподіванкою для всіх стала раптова смерть молодшого сина, 34-річного Андрія, – зі сльозами на очах розповідає жінка. – Коли його не стало, родичі та знайомі, які йшли до нас, не могли зрозуміти, до кого вони йшли на похорон, бо думали, що це Ігор загинув в АТО. Смерть Андрія стала страшним шоком для всіх.

Пані Ліда зізнається – пережити трагедію їй допомогли співробітники та робота.

  • Роботою я рятуюся від своєї біди. Це такий жах, який словами не передати. Мені дуже допомогли дівчата-двірники, майстри, всі співробітники та керівництво ПП «Коменерго Тернопіль», яким я щиро вдячна за підтримку. Дехто каже мені, що треба трохи відпочити, перестати ходити на роботу, а я не можу бути вдома, де все нагадує про мою дитину. Між людьми мені простіше: хтось добре слово скаже, я комусь – і вже легше на душі…

Ліда Бачевська живе у с. Чистилів. Маючи власну господарку та чималий об’єм сільськогосподарських робіт, жінка щодня до сьомої години ранку вже перебуває на робочому місці, щоб забезпечити чистоту у домівках тернополян.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР