23.02.2024 21:51
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Контроль за належним прибиранням міста здійснює управління муніципальної поліції

traktor_shidnuy_masyvЗ початком зимового періоду і настанням снігопадів актуальним залишається питання своєчасного очищення міста від снігу, ожеледиці та оперативного оброблення проїзних частин і тротуарів протиожеледними засобами. Контроль за належним прибиранням міста здійснює управління муніципальної поліції.

Управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради закликає тернополян повідомляти про виявлені факти неналежного прибирання за тел. тел. 40 41 67, 40 41 68.

Нагадуємо, що місто прибирають обслуговуючі підприємства, згідно укладених договорів (проїзні частини вулиць та тротуари, бульвари, площі, що не відносяться до прилеглих територій до суб’єктів господарювання), балансоутримувачі багатоповерхівок (ЖЕКи, ОСББ та ін.) та суб’єкти господарювання свої прилеглі території.

Прилеглою територією, згідно Правил благоустрою м. Тернополя в межах об’єкта господарювання, є:

  1. зі сторони вулиці по всій його довжині, в ширину в межах тротуару. З інших сторін – при наявності забудови – до середини розриву між ними, а при відсутності забудови – на відстані 15м. В окремих випадках прилегла територія визначається рішенням виконавчого комітету за мотивованим клопотанням суб’єкта господарювання;
  2. для окремо розміщених об’єктів – по периметру 15м.