20.07.2024 20:59
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Комунальники прикрасили місто червоно-чорними стягами

З нагоди відзначення 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці, на вулицях Тернополя замайоріли червоно-чорні стяги.

Підготовчі роботи з облаштування кронштейнів для прапорів розпочалися у четвер, 12 жовтня. Вчора, напередодні свята, стяги будуть встановлювати у передбачених місцях.

Як розповідає головний спеціаліст відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Микола Климчук, революційні прапори у такому вигляді розміщені вперше. Фахівець зазначив, що на центральних вулицях, а саме на вулицях Грушевського, Листопадовій та Сагайдачного, встановили два десятки прапорів. Прикрасили стяги і фасади будівель міської ради та управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР, прокуратури тощо.

Обслуговуючі підприємства розмістили жовто-блакитні прапори на своїх установах,  а також жовто-блакитні прапорці можна побачити вздовж магістральних доріг.

Комунальники прикрасили Тернопіль жовто-блакитними прапорами

Тернопіль житлово-комунальний