23.07.2024 03:10
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Комунальні служби Тернополя працюють у посиленому режимі

snig1У зв’язку з початком аномальних снігопадів та несприятливими погодними умовами комунальні структури міста працюють у посиленому режимі. Підприємства забезпечені необхідними матеріалами та сумішшю для посипання пішохідних та проїзних шляхів. Окрім того, у посиленому режимі працюють усі аварійні служби Тернополя.

Рекомендуємо водіям транспортних засобів утриматись без необхідності від поїздок по місту, замінити шини на зимові та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху, мешканцям житлових будинків для забезпечення належного механізованого утримання прибудинкових територій утриматись від паркування транспортних засобів в дворах та  звернути увагу на наявність протектора у взутті і перейти на так звану «зимову ходу».snig

Як  зазначив  заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський, уся наявна техніка зараз перебуває на вулицях міста. Втім, результату можна буде досягнути лише тоді, коли припиняться сильні снігові опади, адже сніг не зупинявся від вчорашнього вечора.

snigУправління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР