13.07.2024 02:58
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Капремонт бульвару Пантелеймона Куліша завершився

kulisha (2)Завершилася друга черга бульвару Пантелеймона Куліша у Тернополі. Нагадаємо, що у рамках другої черги робіт була відремонтована доріжка, яка з’єднує бульвар Куліша та вулицю Тарнавського .  Працівники підрядної організації вимостили її фігурними елементами мощення, влаштували дощову каналізацію та відновили зовнішнє освітлення на цій ділянці бульвару. Також тут облаштували парковку для тимчасової стоянки автомобілів мешканців прилеглих будинків.

Напередодні урочисто відкрили оновлену частину бульвару Пантелеймона Куліша, реконструкція якої включала в себе капремонт пішохідних доріжок, відновлення освітлення та встановлення двох дитячих і одного спортивного майданчика.

Неподалік триває ремонт заїзду та розпочато капітальний ремонт двору на бульварі Куліша, 10. Працівники підрядної організації здійснюють роботи із встановлення нових бордюрів та облаштування відмостки прилеглих будинків. За сприятливих погодних умов усі роботи завершаться ще цього року.

Днями почався капітальний ремонт пішохідної доріжки від житлового будинку за адресою 15 Квітня, 21 до Церкви Преображення Господнього УПЦ КП в м. Тернополі

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР