24.07.2024 09:42
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Храм, до будівництва якого долучився головний інженер ПП «Тернопліь Комсервіс», освятить Блаженнійший Епіфаній

31 травня Блаженніший владика звершить у Тернополі освячення храму на честь Вознесіння Господнього та очолить в ньому Божественну літургію.
Освячення Блаженнійшим Епіфанієм храму Вознесіння Господнього (п-т Злуки, 21а) відбудеться під час служби, яка розпочнеться о 9 ранку у цю середу.
Про таку важливу подію повідомив головний інженер ПП «Тернопіль Комсервіс» Володимир Байгер, який доклав багато зусиль на всіх етапах будівництва храму.

– Це подія велична та унікальна, тому закликаю тернополян, а особливо своїх колег – комунальників відвідати дану Божествену літургію, яка направду буде особливою і дуже очікуваною для нас, – каже Володимир Ярославович.
Нагадаємо, що свого часу Головного Володимира Байгера було нагороджено орденом Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня за заслуги з відродження духовності України та утвердження Помісної Української Православної Церкви. Нагороду із рук священнослужителів Володимир Ярославович отримав у саме стінах унікальної дерев’яної церкви, храму Вознесіння Господнього, для спорудження якої він доклав так багато зусиль та особистих коштів.

Тернопіль житлово-комунальний