13.06.2024 04:30
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Громадські слухання за участю представників «Світового банку» не відбулися

У середу,  12 грудня, у приміщенні КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» мали відбутися громадські слухання щодо реалізації у Тернополі проекту, що фінансується Світовим Банком спільно з Українським Фондом Чистих Технологій (ФЧТ). А саме, для забезпечення високої якості послуг і фінансової стабільності компаній в секторі централізованого теплопостачання була передбачена можливість впровадження проекту відновлення інфраструктури централізованого теплопостачання в м. Тернопіль.

Проект, як і анонсувалося на офіційному сайті КП ТМТКЕ, спрямовано на покращення роботи системи централізованого теплопостачання та її ефективності, підвищення якості послуг тепло- та гарячого водопостачання економії палива, електроенергії, води та інших ресурсів внаслідок встановлення сучасного обладнання та автоматизованих систем управління.

Проект передбачає модернізацію котелень по вул. Київська 3с, вул.Галицька,40, вул.Лемківська,23, вул.Багата,4, І.Франка,16, вул.Живова,12, вул.Дружби, 9а, вул.Просвіти,9, реконструкцію трубопроводів теплових мереж (2,8 км ), встановлення автоматизованих ІТП (індивідуальних теплових пунктів), установку енергоефективних насосів з частотними перетворювачами у котельнях по вул.Багата,4, І.Франка,16, вул.Просвіти,9, вул.Живова,12, вул.Дружби, 9а, влаштування системи SCADA, влаштування когенераційних установок електричною потужністю 1,58 МВт на котельнях по вул.Київська, 3с та по вул. Лемківська,2 3.

Через дезінформацію населення про те, що будуть розглядатися питання про переведення котелень на альтернативні види палива громадські слухання не відбулися. Представники Світового банку повернулися до Києва так і не розповівши громаді Тернополя про те, які можливості передбачені проектом.

Тернопіль житлово-комунальний