23.05.2024 02:38
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Фахівці управління житлово-комунального господарства відповіли на запитання голів ОСББ м. Тернопіль

vidpЧетвертого лютого у сесійній залі Тернопільської міської раді відбулася спільна нарада міського голови Сергія Надала та представників ОСББ м. Тернополя. Участь в нараді взяли заступники міського голови, фахівці управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР та представник Реєстраційної служби Тернопільського міського управління юстиції Тернопільської області

Під час спільної наради присутні обговорили актуальні питання, які найбільше цікавлять мешканців будинків та керівництво тернопільських ОСББ. Начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Ганна Муца озвучила відповіді на ряд питань, що стосуються експлуатації житлових приміщень, незаконних добудов, виготовлення документації для створення ОСББ, можливість створення ресурсного центру для ОСББ тощо.

Завідувач сектору енергозбереження управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Павло Савечко відповів на питання, що стосуються «теплих кредитів» та «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду м. Тернополя на 2015-2020 роки» та інші.gol_osbb (3)

Міський голова висловлює переконання, що подібні зустрічі із керівниками ОСББ повинні відбуватися щонайменше раз у півроку. Адже завдяки ефективній комунікації можна буде оперативно вирішити проблеми та відповісти на актуальні питання щодо діяльності ОСББ.

Як зазначив ініціатор зустрічі, депутат Тернопільської міської ради, керівник громадської спілки «Рада голів ОСББ», Сергій Лупак, за результатами наради буде підготовлено методичні рекомендації для керівників ОСББ Тернополя, а також розроблений єдиний статут їх діяльності.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР