18.05.2024 04:35
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

ДП “Фірма Альтфатер Тернопіль” відзначило своє двадцятиріччя

altfater (2)18 грудня ДП “Фірма Альтфатер Тернопіль”  відзначило свою двадцяту річницю із дня появи компанії на ринку України. Саме у 1995 році підприємство розпочало свою діяльність у Тернополі.

З нагоди свята керівника та колектив підприємства привітали Маттіас Фогель (керівник регіону) та Королюк О.Б. (директор підприємств Veolia в Україні). З вітальними словами на гостину завітали також і керівники підприємств, які обслуговують житловий фонд та прибудинкові території у Тернополі та представники управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР. Для гостей співали тернопільські соловейки –  директор Тернопільського академічного драматичного театру ім. Т. Шевченка Борис Репка та солістка Тернопільської обласної філармонії Оксана Малецька. Ведучий дійства Гриць Драпак не лише жартував та веселив гостей, але й, назвавшись «алюмінієвим голосом Тернополя» виконав декілька пісень. Запальний гурт «Фіра» та співачка Надія Гураль завершили вечір своїми композиціями.altfater (1)

Нагадаємо, що компанія Veolia працює в Україні з 1995 року в області поводження з відходами, що являє собою основний напрямок діяльності на українському ринку. На сьогоднішній день Veolia Україна управляє діяльністю чотирьох дочірніх підприємств, що знаходяться у Києві, Тернополі, Чернівцях та Ялті. Загальна кількість персоналу компанії налічує біля 400 осіб. Автопарк компанії має більш ніж 100 одиниць спеціалізованої техніки. Це перша на українському ринку європейська компанія, що пропонує комплексні рішення у сфері поводження з відходами. Досвід роботи в Україні становить 20 років.

ДП “Фірма Альтфатер Тернопіль”  надає послуги із управління відходами у Тернополі. Воно стало “першою ластівкою” компанії Veolia в Україні.

Як каже директор ДП “Фірма Альтфатер Тернопіль”   Василь Орденас, підтримуючи репутацію компанії, діяльність очолюваного ним підприємства завжди визначалася двома головними завданнями – задоволенням потреб споживачів та захистом навколишнього середовища.

-Насамперед ми працюємо для наших споживачів, однак пріоритетним напрямком нашої діяльності є також захист навколишнього середовища. Ми прагнемо вивести Україну на європейський рівень у галузі поводження із відходами. Відзначення двадцятирічного рубежу діяльності є для нас знаковою подією, яка свідчить про те, що тернополяни довіряють нашому колективу та цінують його роботу. Ми маємо намір й надалі розвивати нашу діяльність та робити усе можливе для того, щоб ставати кращими і рухатися у ногу із сучасним світом!, – каже Василь Орденас.

Як вже зазначалося, компанія ДП Фірма «Альтфатер Тернопіль» працює на українському ринку у сфері поводження з відходами з 1995 р.. Загальна кількість персоналу налічує близько тридцяти пяти осіб. Автопарк компанії складає близько десяти одиниць спеціалізованої техніки. Компанія сертифікована згідно з міжнародним стандартом якості  ISO 9001:2008.

Щиро вітаємо керівництво та колектив підприємства із ювілеєм! Бажаємо вам наснаги у роботі, взаємоповаги, довіри, задоволення від тієї справи, якій присвячуєте життя та сили. За весь цей період ви  докладали чимало зусиль для вдосконалення роботи, демонстрували ініціативність, наполегливість, обізнаність у справі, що допомагало розвитку та становленню вашого підприємства. Зичимо вам і надалі рухатися в ногу із часом, щоб набутий цінний досвід та високі результати з кожними роком тішили вас. Успіхів і процвітання вашому бізнесу!

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР