28.05.2024 22:33
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Додаткова угода, укладена управлінням ЖКГ, спрямована на завершення робіт на прибудинкових територіях

Останнім часом у ЗМІ поширюється недостовірна інформація щодо значних обсягів влаштування фігурними елементами мощення об’єктів благоустрою в м.Тернополі. Особливу увагу  було направлено на технічні висновки робочої групи від 10.10.23р. щодо необхідності виконання додаткових робіт з впорядкування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів.

Справа в тому, що враховуючи численні звернення мешканців та управителів житлових будинків, створилась нагальна потреба у додаткових аналогічних послугах, яка виникла непередбачувано в процесі надання послуг,  які відображені в акті робочої групи.

У переліку необхідних об’ємів виконання до договору із ТМШРБП «Міськшляхрембуд» зазначено  весь необхідний комплекс робіт для відновлення зруйнованого покриття прибудинкових територій.  Потрібно зазначити, що у передбачених договором прибудинкових територіях та міжквартальних проїздів левову частку займають роботи з асфальтування, заміни інженерних мереж, ремонту аварійних колодязів, тощо.

Елементи мощення влаштовуються виключно на тротуарах для забезпечення максимальної зручності для руху пішоходів з врахуванням безбар’єрності.  Це можна спостерігати на таких об’єктах як просп. Злуки,13 – 19, вул. Василя Симоненка,5, вул. Василя Симоненка,4