28.05.2024 23:17
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Десять саджанців сакури та три дерева яблуні висадили на оновленій прибудинковій території на просп. Степана Бандери, 92 у Тернополі

У Тернополі з метою відновлення екологічного балансу продовжують висаджувати саджанці дерев у дворах, де проводились ремонтні роботи та видалено сухостійні дерева.

Висадження дерев проводиться у рамках реалізації Стратегії відновлення прибудинкових територій «Зелений двір».

Так, на оновленій прибудинковій території на просп. Степана Бандери, 92 цими днями висадили десять саджанців дерев породи Сакура Pink Perfection та три молодих дерева яблуні Royalty.

В управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології наголошують, висадка зелених насаджень проводиться за рекомендацією екологів в осінній та весняний період.

До слова, цього тижня дерева висадили ще на трьох прибудинкових територіях за адресами: вул. Михайла Драгоманова, 1 (4 катальпи); вул. Михайла Драгоманова, 4 (5 катальп); вул. Іванни Блажкевич, 7 (6 катальп).

Нагадаємо, цими днями завершився ремонт прибудинкової території на просп. Степана Бандери, 92, де відновили покриття проїзної й пішохідної частин та влаштували екопаркувальний майданчик.