25.07.2024 21:42
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Через дії уряду працівники КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» декілька місяців не отримують заробітну плату

kp_tmtke2 жовтня міський голова Сергій Надал зустрівся із колективом КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», які декілька місяців не отримують заробітну плату. Очільник Тернополя розповідає, що така ситуація виникла через ряд обставин.

Зокрема, через постанови уряду усі кошти, які надходять до підприємства, одразу вилучаються як оплата за газ та електроенергію. Також уряд не повертає компенсацію за різницю у тарифах і на всю область виділив субвенцій лише 4 мільйони, коли лише Тернополю необхідно більше 40 мільйонів.

«Протягом літнього періоду підприємство не отримує кошти за тепло, адже люди сплачують рахунки лише за постачання гарячої води. Відповідно у цей період підприємство є збитковим, – додає Сергій Надал. – Із міського бюджету цього року ми виділяли понад 6 мільйонів гривень підприємству, проте борги зростають. Ще вагомим фактором є те, що підприємство не може отримати належне відшкодування податку на додану вартість у розмірі 6 мільйонів гривень».

Міський голова зазначив, що сьогодні розроблено із колективом КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» спільний план дій, щоб вирішити згадані проблеми.