03.03.2024 17:25
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Будівництво котельні на альтернативних видах палива призупинили

Будівництво котельні на альтернативних видах палива призупинили до узгодження всіх спірних моментів із мешканцями прилеглих будинків.   Саме такою є позиція виконавчого комітету міської ради. Відповідне рішення було прийняте  на нараді з міським головою 28 лютого 2016 оку.

Щодо даного питання відбулося вже два засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального  господарства для вивчення ситуації з будівництвом котелень на альтернативних видах палива у Тернополі. Інвестор гарантував припинення нових будівельних робіт до моменту завершення усіх експертиз та завершення технологічних робіт на вже введених в експлуатацію котелень (зокрема, на бульварі Просвіти). Також представник фірми – інвестора озвучив готовність ознайомити комісію та ініціативну групу з вже працюючими твердопаливними котельнями в житлових масивах в місті Фастів (Київська область).

Директор комунального підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго» і представник інвестора підтвердили свою готовність на проходження  будь-яких екологічних експертиз у ліцензованих організаціях, запропонованих мешканцями.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР