17.06.2024 22:44
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

29 одиниць снігоприбиральної техніки працювало у Тернопільській громаді в ніч з 11 на 12 січня

Увечері 11 січня на території Тернопільської громади випали опади у вигляді снігу, у зв’язку з чим, на вулиці міста виїхала снігоприбиральна техніка. Працівники комунальної сфери працювали у посиленому режимі, щоб очистити місто від снігу.

Загалом на вулицях міста працювали 29 одиниць спецтехніки, які здійснювали:

  • механізоване посипання і прогортання проїзних частин піскорозкидачами – 11 одиниць;
  • механізоване підмітання тракторними щітками  тротуарів та прогортання заїздів – 13 одиниць;
  • механізоване посипання тротуарів  (після підмітання) – 5 одиниць.

Продовжують працювати двірники, проводячи ручне посипання, розчищення зупинок громадського транспорту, розчищення пішохідних переходів тощо.

Очищення вулиць та тротуарів загального користування у мікрорайоні «Дружба» проводиться спецтехнікою «Міськшляхрембуд», а інших частин міста –  ТзОВ «Техно-Буд-Центр». Відповідальність за очищення прибудинкових територій лежить виключно на управителях будинків – ОСББ чи ЖЕКів. Дізнатися, хто відповідає за прибирання взимку конкретного будинку можна в Інтерактивній карті відповідальності за прибирання (карта доступна за посиланням)

При виявленні дворів, під’їздів до них чи інших території, що неналежно очищені від снігу, мешканці Тернополя можуть повідомляти на Viber муніципальної інспекції за номером  +380 067 447 3278, або на «Гарячу лінію» 1580.