03.03.2024 17:06
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

25 липня набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг»

zakonЗакон України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг»від 16 липня 2015 року № 626-VIII, розроблений Мінрегіоном, підписано Президентом України Петром Порошенко.

Сьогодні, 24 липня, документ опублікований у газеті «Голос України» (№132), і завтра, 25 липня, Закон набуде чинності.

Нагадаємо, 16 липня Верховна Рада України у другому читанні та в цілому ухвалила проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг». За його прийняття проголосував 261 народний депутат.

Документом передбачається забезпечити єдиний підхід в сфері державного регулювання питань формування та встановлення тарифів, а також виконання заходів, визначених ключовою подією 8 програми (Матриці) стратегічних та інституційних реформ у рамках проекту «Друга програмна позика на політику розвитку».

Такий єдиний підхід дозволить забезпечити раціональне планування державного та місцевих бюджетів, створить необхідні умови для забезпечення ефективного функціонування підприємств сфери теплопостачання та сфери житлово-комунального господарства, підвищенню рівня якості послуг, створенню умов для залучення інвестицій у розвиток та технічне оновлення систем теплопостачання, водопостачання, своєчасному та в повному обсязі виконанню боргових зобов’язань з погашення та обслуговування позики, зокрема тих, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями.

18 червня 2015 року проект Закону був прийнятий Верховною Радою України у першому читанні

 

www.minregion.gov.ua