19.02.2025 22:39
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Daily Archives: 13.02.2025

Працівники ПП “Сонячне” проводять заміну запірної арматури у будинку

Працівники ПП “Сонячне” проводять заміну запірної арматури на гаряче водопостачання у  першому під’їзді будинку на  вулиці 15 Квітня, 6. Запірна арматура або перекривна арматура — це пристрої для перекривання потоку робочого середовища в трубопроводах, котлах, агрегатах, резервуарах та інших технічних апаратах. Найпоширеніший вид трубопровідної арматури. Тернопіль житлово-комунальний Детальніше »

Працівники ПП “Вікторія – М” продовжують вивезення гілля після обрізки

Працівники ПП “Вікторія – М” ” проводять вивезення обрізаного гілля з прибудинкових територій, зокрема із Морозенка, 1. Сухі гілки являють собою чималу небезпеку – при різких поривах вітру чи невеликому накопиченні снігу вони можуть зламатися та нанести шкоди людям, автівкам, лініям електропередач та будівлям, що знаходяться під ними. Тернопіль житлово-комунальний Детальніше »

Профілактичні роботи у електромережі будинку проводять працівники ПП “Вікторія – М”

Профілактичні роботи у електромережі будинку проводять працівники ПП “Вікторія – М”.  А саме, облаштовують кришки на з’єднувальні коробки електроприводів у підвалі і на технічному поверсі 1шістрадцятиповерхівки на бульварі Вишневецького, 4. Детальніше »

Працівники ДП “Люкс Житло” ПП “Люкс” облаштовують світильники на Куліша, 3

Працівники ДП “Люкс Житло” ПП “Люкс” облаштовують LED-світильники на Куліша, 10. Роботи виконують на сходових клітках з 1 по 9 поверхи у першому під’їзді. Детальніше »

Працівники приватного підприємства “Благоустрій” продовжують обрізку дерев

Працівники приватного підприємства “Благоустрій”  виконують роботи по санітарній підрізці дерев на прибудинковій територіях. Зокрема впродовж останніх днів триває підрізка дерев та вивезення опалого листя та гілля у дворі багатоповерхівки за адресою  вулиця Лепкого, 14. Сухі та надто розлогі гілки являють собою чималу небезпеку – при різких поривах вітру чи невеликому накопиченні снігу вони можуть зламатися та нанести шкоди людям, автівкам, ... Детальніше »