24.06.2024 22:25
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

19 одиниць спеціалізованої техніки працювало цієї ночі на вулицях Тернополя

За даними обласного центру із гідрометеорології, 10 та 11 грудня у Тернополі очікується ускладнення погодних умов. І уже вранці на території міста спостерігалися опади у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг, а температура повітря опустилася нижче 0°.

Для уникнення формування так званої «льодової кірки» після випадання опадів та для безпечного пересування пішоходів і проїзду транспорту працівники комунальних підприємств впродовж ночі здійснювали попереднє механізоване посипання доріг та пішохідних ділянок протиожиледними сумішами з посиленим вмістом солі.

Найбільша увага приділялася магістральним дорогам, підйомам, спускам, поворотам та перехрестям.

Загалом цієї ночі на вулицях міста працювало 19 одиниць спеціалізованої техніки, роботу яких забезпечили підрядні організації: ТзОВ «Авакс Проф», ТМШРБ «Міськшляхрембуд» та ТзОВ «ТехноБудЦентр».

До посипання пішохідних ділянок піщано-соляною сумішшю також були задіяно близько 100 двірників.

Роботи з очищення вулиць Тернополя від снігу не припиняються і триватимуть впродовж дня та наступної ночі.

Нагадуємо, що за прибирання дворів та міжквартальних проїздів у місті відповідальні ЖЕКи та ОСББ. Який саме ЖЕК чи ОСББ відповідальний за зимове утримання того чи іншого двору або проїзду у Тернополі, дізнатися можна, переглянувши Інтерактивну карту прибирання міста у зимовий період.

Для ефективного механізованого прибирання доріг, міжквартальних проїздів і прибудинкових територій від снігу та ожеледі, а також обробки їх протиожиледними сумішами, прохання до тернополян не паркувати автотранспорт на магістральних дорогах, біля контейнерних майданчиків, дерев та фасадів будинку, а також не залишати автомобілі у дворах.

Закликаємо водіїв дотримуватися безпечної швидкості руху, інтервалу та дистанції на автошляхах, уникати ризикованих маневрувань і бути обачними на шляхопроводах, мостах, спусках і підйомах.